Aktuality

Rezervace

Jednotlivé lekce nebo workshopy si rezervujte zde

Pozor změna v rozvrhu! Od 9. února 2018 dochází ke změně v pátečním rozvrhu. Lekce hathajógy a restorativní jógy nahradí prodloužená 90 minutová lekce aromaterapeutické hathajógy s restorativními prvky (odpočinkové ásany). Lekci nelze hradit klasickou permanentkou (možno zakoupit 5 vstupů speciálně na tuto prodlouženou lekci). Jeden vstup na lekci stojí 180 Kč, při použití multisportky doplatek 70 Kč a permanentka na 5 vstupů stojí 850 Kč. Přijďte si protáhnout svaly a uvolnit mysl po pracovním týdnu!

******************************************************

V rezervačním systému již najdete nový rozvrh na rok 2018, pobyty i workshopy. Přibudou lekce restorativní jógy a na jaro chystáme také lekce fasciální jógy. Prvním workshopem budou Zdravá záda a silný střed těla, který se uskuteční hned 13. ledna 2018 od 9:30 do 12:00, dalším pak Meditace pro začátečníky. Více informací najdete na stránce Kalendář workshopů a akcí.

********************************************************

Novinkou v rozvrhu studia bude od 30. 10. lekce zaměřená na posílení středu těla. Jistě už víte, že silné břicho je v józe velmi důležité. Často máme ze sedavého zaměstnání ochablé právě břišní svaly, které způsobují v nemalé míře i bolest bederní páteře, kyčlí nebo kolen.

Posílením středu těla, zejména tedy hlubokého stabilizačního systému, dosáhneme nejen lepší postavy do plavek, ale zlepšíme i celkové držení těla, naše zažívání i stav naší imunity, která jak známo má důležité místo právě ve střevech. Špatné fungování trávicícho systému může být příčinou mnoha dalších onemocnění, např. kůže.

V józe je břicho také sídlem třetí čakry, která přímo ovlivňuje naši životní energii, a je tedy místem, které souvisí s naší vnitřní silou a ovlivňuje naše sebevědomí a schopnost správně vnímat naše vlastní já.

Přijďte tedy v pondělí (od 30. 10. ) rozproudit energii vašeho středu…Rezervujte opět online.

*******************************************************

V kalendáři workshopů a akcí najdete nové pobyty s jógou! Na podzim na Homutově statku na Kokořínsku, na jaře na Šumavě a v březnu v Thajsku…těším se na vás!

*******************************************************

POZOR! V příštím týdnu od 2. 10. do 6. 10. jsou omezeny večerní a některé další lekce. Lekce vinyása flow jógy ve čtvrtek 5. 10. je posunuta o hodinu dříve a azčíná již v 18:00. Lekce jin jógy ve čtvrtek a lekce hathajógy v pátek jsou výjimečně zrušeny! Lekce pro začátečníky jsou zachovány.

V rámci mého školení na mezinárodní certifikát Yoga Alliance se ale můžeme potkat na Chodově v Domě jógy.
4. 10. powerjóga ve 20:05 (povedu lekci)
5. 10. vinyása flow ve 20:40 (povedu lekci)
6. 10. jemná hathajóga ve 14:45 (budu asistovat kolegyni)
Těším se na vás!
Irma

********************************************************

Moji milí, protože váš zájem o lekce jógy pro úplné začátečníky překračuje počet míst dvou lekcí týdně, rozhodla jsem se zařadit do rozvrhu od 9. 10. novou lekci pro úplné začátečníky, a to každé pondělí v 17:45 (výjimečně lekce nebude 23. 10). Udělejte si prosím včas rezervaci, víc než 7 lidí se na lekci bohužel nevejde.

*********************************************************
108 pozdravů slunci
V pátek 22. září 2017 můžete prožít jedinečný zážitek a posunout vaši jógovu praxi na novou úroveň. Přijďte si zacvičit 108 pozdravů slunci jako oslavu podzimní rovnodennosti. Jemný Rišikéšský pozdrave slunci budeme provádět jako meditaci v pohybu, načerpáme světlo a energii do podzimních a zimních dnů a detoxifikujeme naše tělo i mysl. Cvičí se devět sérií po 12 pozdravech, po každé sérii následuje krátký odpočinek a na závěr společná meditace. Vstupné jen 50 Kč, počet osob limitován na 8. Více  informací na našem blogu.

*********************************************************

POZOR! Ve dnech 11. 9. – 2. 10. bohužel odpadají všechny pondělní večerní hathajógové lekce. Od 9. října najdete v rozvrhu opět všechny lekce.

*********************************************************

Od září 2017 můžete v našem studiu uplatnit Multisport kartu! Nezapomeňte si doklad totožnosti.

*********************************************************

Otevřené lekce kurzu pro úplné začátečníky
Pro velký zájem o kurz pro úplné začátečníky jsme přidali do rozvrhu otevřené lekce tohoto kurzu každé úterý v 17:45. Program jednotlivých lekcí je následující:

12. 9. Úvod do jógy, správné držení těla, jógový dech, správné postavení chodidel a dlaní, Rišikéšský pozdrav slunci, nácvik mulabandhy

19. 9. Pozdrav slunci A, uvolnění ramen a otevírání hrudníku, zapojování mulabandhy v pozicích

26. 9. Pozdrav slunci B + bojovníci, zapojování mulabandhy v pozicích,  nácvik meditace

3. 10. Pozdravy slunci A + B a předklony, zapojování mulabandhy v pozicích,  nácvik meditace

10. 10. Pozdravy slunci A + B, silové a rotační pozice, zapojování mulabandhy v pozicích,  nácvik meditace

17. 10. Pozdravy slunci A + B, pozice na uvolnění a otevírání kyčlí, zapojování mulabandhy v pozicích,  nácvik meditace

24. 10. Pozdravy slunci A + B, balanční pozice, zapojování mulabandhy v pozicích,  nácvik meditace

31. 10. Pozdravy slunci A + B, záklony, zapojování mulabandhy v pozicích,  nácvik meditace

07. 11. Pozdravy slunci A + B, obrácené pozice, zapojování mulabandhy v pozicích,  nácvik meditace

14. 11. Pozdravy slunci A + B, kompletní plynulá lekce jógy,  meditace

********************************************************

Uzavřený kurz jógy pro úplné začátečníky – pouze všech 10 lekcí!
Pokud se chcete naučit cvičit jógu správně, tak abyste si neublížili a chcete podrobnější vysvětlení a nácvik pozic, vyberte si Kurz jógy pro úplné začátečníky, který bude probíhat od 6. září do 8. listopadu 2017. Během 10 tématických lekcí si upravíme naše držení těla, tak aby bylo správné a my mohli dobře dýchat, chodit i cvičit. Naučíme se jednotlivé pozdravy slunci, správné plný jógový dech, zapojení mulabandhy (chránící bedra při cvičení), bojovníky, předklony i záklony, balanční a rotační pozice a některé vybrané obrácené pozice pro začátečníky.

Kurz můžete zakoupit celý za 1600 Kč.

6. 9. Úvod do jógy, správné držení těla, jógový dech, správné postavení chodidel a dlaní, Rišikéšský pozdrav slunci, nácvik mulabandhy

13. 9. Pozdrav slunci A, uvolnění ramen a otevírání hrudníku, zapojování mulabandhy v pozicích,

20. 9. Pozdrav slunci B + bojovníci, zapojování mulabandhy v pozicích,  nácvik meditace

27. 9. Pozdravy slunci A + B a předklony, zapojování mulabandhy v pozicích,  nácvik meditace

4. 10. Pozdravy slunci A + B, silové a rotační pozice, zapojování mulabandhy v pozicích,  nácvik meditace

11. 10. Pozdravy slunci A + B, pozice na uvolnění a otevírání kyčlí, zapojování mulabandhy v pozicích,  nácvik meditace

18. 10. Pozdravy slunci A + B, balanční pozice, zapojování mulabandhy v pozicích,  nácvik meditace

25. 10. Pozdravy slunci A + B, záklony, zapojování mulabandhy v pozicích,  nácvik meditace

01. 11. Pozdravy slunci A + B, obrácené pozice, zapojování mulabandhy v pozicích,  nácvik meditace

08. 11. Pozdravy slunci A + B, kompletní plynulá lekce jógy,  meditace

**************************************************************
Pokud jste si zakoupili na Slevomatu voucher na lekci jin jógy, a nestihnete si naplánovat lekci do konce července, kontaktujte nás nejpozději co nejdříve (do 31. 7.), abychom se mohli domluvit na vystavení permanentky za voucher a prodloužení její platnosti.

**************************************************************

Pro všechy, kdo v létě zůstávají v Praze a rádi by si přišli zacvičit jógu, máme nově v nabídce letní permanentku 3+1, kterou můžete využít od 1. července do 31. sprna. Zaplatíte tři lekce a jednu získáte zdarma! Permanentku lze využít na jakoukoliv 60 minutovou lekci. Za hezkého počasí cvičíme v přírodě .
Krásné léto!

**************************************************************

Aktuálně měníme rezervační systém. Prosím ověřte si, zda vám přišlo potvrzení na vaše rezervace z nového systému Reservanto.

V následujících dnech bude studio zavřené z důvodu dovolené:

12. 7. – 14. 7. 2017
24. 7. – 28. 7. 2017
7. 8. – 11. 8. 2017

**************************************************************

Celý červen soutěžíme o jógovou podložku! Jak ji získat? Vše o soutěži najdete zde „Soutěž o jógovou podložku“

**************************************************************

21. června je Mezinárodní den jógy. Přijďte ho oslavit s námi a zacvičte si jógu zdarma! Stačí se jen přihlásit na kteroukoliv lekci v našem rezervačním systému . Nebo se jen zastavte podívat mezi 14:00 a 16:00, jste srdečně zváni a těšíme se na vás 🙂 Namasté

***************************************************************

Pozor! Od 15. května 2017 dochází ke změnu v ceníku a Podminky-EkaYogaSpace-kveten2017.

Cena jednorázového vstupu na 60 min. lekci je 160 Kč (pro studenty a seniory 140 Kč), na 90 min. lekci 200 Kč (pro studenty a seniory 170 Kč)
(platba v hotovosti před začátkem lekce).

Cena 10 vstupů na 60 min. lekce 1400 Kč (pro studenty a seniory 1150 Kč), na  90min. lekce 1700 Kč (pro studenty a seniory 1400 Kč)  – bonusem jsou lekce zdarma (platba možná v hotovosti, na fakturu i převodem). Permanentka je nevratná.

**************************************************************

Nově v rozvrhu opět lekce jin jógy! Každý čtvrtek začíná 90minutová lekce v 17:45. Vaše první lekce jen za 100 Kč. Přijďte si ji vyzkoušet. Více informací o jin józe najdete na našem blogu.

***************************************************************

Pozor! V době od 2. dubna do 16. dubna jsem na dovolené. Konat se budou pouze večerní lekce první týden od 3. 4. do 7. 4. v Po, St, Pa v 17:45 se zastupující lektorkou Bárou. Děkuji moc za pochopení a těším se na vás od 17. dubna.
Irma

Bára Pečová absolvovala výcvik instruktora powerjógy u Vaška Krejčíka, měla vlastní jógové studio v Chrudimi. Okouzlila ji lektorka Shiva Rea a její přístup k tělesnému pohybu. V Michově u ní absolvovala učitelský výcvik na rasa vinyasa jógu. Jógu bere jako součást sebe, ať při cvičení nebo mimo něj. K tělu, které vnímá jako velmi citlivé a moudré zhmotnění našeho bytí, má respekt a úctu, a stejně tak přistupuje ke cvičení. Má ráda, když její lekce přinášejí radost a uvolnění.

***************************************************************

Intenzivní kurz jógy pro začátečníky

Zajímáte-li se o jógu nejen jako o fyzické cvičení, ale rádi byste získali základní znalosti i o její filozofii, přihlašte se na Intenzivní kurz jógy pro začátečníky.

Kromě postupného seznámení se s ásanami a jejich sestavami v Pozdravech slunci nebo v Pozdravu měsíci se dozvíte také informace, na které na běžných lekcích jógy nezbývá čas, např. o jednotlivých druzích pranajámy a jejich přínosu na naše zdraví i správné držení těla, řekneme si více o vnímání energie v józe a co jsou to bandhy, mudry nebo mantry.

Dozvíte se podrobnější informace o jógových pravidlech Jama a Nijama a jejich uplatnění v našem každodenním životě. Společně se naučíme, jak v dnešní hektické době zmírnit náš každodenní stres a ovládat emoce, které negativně ovlivňují naše tělo. Díky jednoduchým postupům zlepšíme naši koncentraci a osvojíme si i základy jednoduché meditace.

Cena 2550 Kč zahrnuje:
10 lekcí (90 minut) z hathajógy a jin jógy

Zdarma přístup k videím:
Pozdravy slunce, Pozdrav měsíce,
Jak uvolnit páteř a zbavit se bolestí zad,
Jednoduchá sestava pro vaši domácí praxi

Další informace najdete na stránce Kalendář workshopů a akcí.

**************************************************************

Nové lekce v rozvrhu:
Nedělní lekce jógy v 17:45 od 19. 2. 2017 (od 23. 4. budou nahrazeny uceleným kurzem)
Pondělní večerní lekce v 19:15
Lekce pro mírně pokročilé jogíny v úterý v 17:45 od 27. února 2017 (první lekce již v pátek 24. února)

Těšíme se na vás 🙂

****************************************************************

Meditační workshop

7. ledna a 21. ledna 2016 pořádáme sobotní meditační workshop pro všechny, kdo by rádi meditovali doma, ale nevědí, jak začít. Naučíme se základní meditační postupy, vyzkoušíme různé druhy pranajámy, zacvičíme si několik hathajógových ásan na protažení a na všechny dotazy odpovíme u šálku čaje.

Termín: 4. 3. od 9:00 do 12:00
Rezervace: rezervační systém
Kde: studio Eka Yoga Space, Zborovská 66, Praha 5 (zastávka tramvaje 9, 22 Újezd)
Počet osob: max. 8
Cena: 450 Kč
Záloha: 250 Kč na účet 112 332 480/0300 minimálně týden předem, do zprávy uveďte MEDITACE-vybrané datum-PŘÍJMENÍ např. MEDITACE-07012016-NOVÁK
Doplatek: v hotovosti před začátkem workshopu ve studiu
Storno: Minimálně 48 h předem na email nebo telefon, jinak je záloha nevratná. V případě kratšího storna lze po domluvě částku přesunout jako zálohu na jiný workshop nebo lekci jógy.

***************************************************************

 

 

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit