Aktuality

Rezervace

POZOR

Je nám velice líto, ale studio ukončuje svůj provoz. Pravidelný rozvrh platí do 31. října 2021 a upravený rozvrh pak do konce roku 2021, tak abyste si mohli vybrat svoje kredity. Rozvrh najdete stále v rezervačním systému.

ALE!!! Nebojte se, úplně vás neopouštím :). Od 1. listopadu 2021 bude v rozvrhu každý den jedna lekce se mnou, na kterou můžete přijít, a to do konce prosince 2021. ROZVRH najdete jednak v systému a jednak na mých stránkách www.ekayogawithirma.cz

I nadále pro vás natáčím každý měsíc 5 nových videí na Patreon. Najdete tam vždy nově 2 kratší lekce, jednu 45 – 60minutovou lekci, lekci z programu (teď aktuálně CORE, pak budou ZDRAVÁ ZÁDA) a jednu lekci ze série jógových tutoriálu, kde se učíme nějakou těžší pozici. A samozřejmě máte přístup do knihovny již natočených videí.
Stačí se přihlásit na www.patreon.com/ekayogawithirma

Sledovat moje videa (ale nepravidelně přidávaná) můžete i na YouTube Eka Yoga with Irma.

A HLAVNĚ! I nadále se můžete zúčastnit workshopů a jógových pobytů se mnou (a samozřejmě také na vánoční lekce – sledujte rozvrh, vypíšu brzy).

Do konce roku jsem vypsala tyto workshopy (přihlásit se můžete stále v rezervačním systému):
23. 10. – Jóga pro zdravé oči a krásnou tvář (každá dostane masážní guashu jako dárek)
6. 11. – Stresem k odolnosti

Jógové pobyty 2022přijímám předběžné přihlášky, informace najdete brzy na mém webu i na Facebooku a Instagramu

3. – 5. 6. 2022  Apartmány u rybníčku

červen – chystám týdenní jógový pobyt ve Španělsku (málo známý a malebný kout na Costa Brava)

konec června – jógový víkend v jednání (info brzy)

9. – 11. 9. Erlebachova bouda

7. 10. – 9. 10. – Chata Tesanka

4. – 6. 11. – Ořechový dvůr

*****************************************************************************

Jednotlivé lekce nebo workshopy si rezervujte zde

Od září 2021 vám nabízíme až 20 lekcí týdně! Můžete si vybrat ranní lekce v Po a ve St, lekci pro těhotné a polední lekci každé Út a Čt nebo pravidelné odpolední lekce od Po do Pa, a také v Ne. Celý rozvrh najdete v  rezervačním systému Eka Yoga Space. Od září 2021 se cena jedné 60minutové lekce upravuje z dosavadních 170 Kč na 180 Kč. Studenti a senioři mohou uplatnit slevu, cena jedné lekce je pak 160 Kč.

*******************************************************************************

Vzhledem k nařízení vlády o uzavření sportovišť z důvodu koronavirové pandemie od 12. března 2020 je naše jógové studio zavřeno. Natáčíme pro vás ale jógové lekce pro vaši domácí praxi, které najdete na našem YouTube kanálu. Stejně tak několikrát týdně vysíláme živé lekce na našem Facebooku.

Všechny živě vysílané lekce nebo lekce na YouTube jsou samozřejmě zdarma. Chcete-li (a můžete-li) studio (a svého lektora) přesto podpořit, můžete věnovat ze svého kreditu 50 Kč. Stačí si v rezervačním systému rezervovat jakoukoliv lekci s názvem „Podporuji svoje jógové studio“. Případně nás můžete podpořit libovolnou částkou na účet: 281 208 202/0300. Děkujeme a těšíme se na viděnou ve studiu!

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit