Ceník

Lekci se rezervujte kliknutím na tlačítko


Výhodou našeho malého studia je, že na jedné lekci bude maximálně 7 osob, takže se lektor/ka stihne věnovat během lekce opravdu každému.

Ucelené kurzy:

Cena Kurzu jógy pro úplné začátečníky je 1600 Kč za 10 lekcí. Celý kurz zahrnuje 10 tématických lekcí, na kterých se nejdříve naučíte správné držení těla, tak aby vaše chůze nebo cvičení byly bezbolestné. Naučíte se jednotlivé pozdravy slunci, plný jógový dech, zapojení mulabandhy (energetického zámku, chránícího bedra při cvičení), bojovníky, předklony i záklony, balanční a rotační pozice a některé vybrané obrácené pozice pro začátečníky.

Je možné se zúčastnit jedné vybrané 60min. lekce z Kurzu pro úplné začátečníky, a to za 180 Kč. Maximální počet ve skupině je 7 osob.

Standardní vstup na jednotlivé hodiny jógy:

Cena standardního jednorázového vstupu na 60 min. lekci (mimo Kurz jógy pro úplné začátečníky) je 160 Kč (pro studenty a seniory 140 Kč), na 90 min. lekci 200 Kč (pro studenty a seniory 170 Kč)
(online kartou, voucherem nebo v hotovosti před začátkem lekce).

Cena 10 vstupů na 60 min. lekce 1400 Kč (pro studenty a seniory 1150 Kč), na  90min. lekce 1700 Kč (pro studenty a seniory 1400 Kč)  – bonusem jsou lekce zdarma (platba možná online kartou, v hotovosti, na fakturu i převodem). Permanentka je po zakoupení nevratná!

Ve studiu si můžete zapůjčit ručník i sprchový gel zdarma.

Musíte-li rezervaci zrušit, učiňte tak nejpozději 5 hodin před začátkem lekce. Pozor lekce lze rezervovat online nejpozději 2 hodiny před začátkem. V případě potřeby pište email na info@ekayogaspace.cz nebo volejte na 603 448 373. Rezervací lekce jógy souhlasíte s obchodními podmínkami uvedenými v dokumentu Podmínky EkaYogaSpace září 2017.

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit