Ceník

Lekci se rezervujte ZDE.

Výhodou našeho malého studia je, že na jedné lekci bude maximálně 10 osob, takže se lektor/ka stihne věnovat během lekce opravdu každému.

Intenzivní kurz pro začátečníky

Od ledna 2019 pro vás otevíráme Intenzivní kurz pro úplné začátečníky. V osmi 75min. lekcích se naučíte vnímat svoje tělo a dech a cvičit ásany v klidnějším tempu. Budeme se věnovat správnému držení těla, jógovým pravidlům, základům meditace i recitqaci mantry OM. Řekneme si, jak cvičit, když trpíte zvýšenou mobilitou kloubů, bolestí beder nebo skoliózou.

Cena: 1600 Kč
Kdy: lekce již brzy v rozvrhu

Standardní vstup na jednotlivé hodiny jógy:

Cena standardního jednorázového vstupu na 60 min. lekci  je 160 Kč (pro studenty a seniory 140 Kč), na 90 min. lekci 180 Kč (pro studenty a seniory 160 Kč). Platit můžete online kartou, voucherem, v hotovosti před začátkem lekce nebo multisportkou.

Cena 10 vstupů na 60 min. lekce 1400 Kč (pro studenty a seniory 1150 Kč), na  90min. lekce 1600 Kč (pro studenty a seniory 1400 Kč)  – bonusem jsou lekce zdarma (platba možná online kartou, v hotovosti, na fakturu i převodem). Permanentka je po zakoupení nevratná!

Další varianty permanentek najdete v rezervačním systému.

Ve studiu si můžete zapůjčit ručník i sprchový gel zdarma.

Musíte-li rezervaci zrušit, učiňte tak nejpozději 5 hodin před začátkem lekce. Pozor lekce lze rezervovat online nejpozději 2 hodiny před začátkem. V případě potřeby pište email na info@ekayogaspace.cz nebo volejte na 603 448 373. Rezervací lekce jógy souhlasíte s obchodními podmínkami uvedenými v dokumentu Podmínky a GDPR Eka Yoga Space květen 2018.

Ceník individuálních lekcí najdete na samostatné stránce Indivinduální lekce.

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit