Jógový pobyt v havajském ráji!

Pokud máte utkvělou představu, že Havaj jsou jen luxusní resorty a pláže pro celebrity, tenhle pobyt vám dokáže pravý opak! Havajská příroda je velice rozmanitá, neskutečně nádherná a divoká, plná vůní a barev, čekají nás lávová pole i vodopády, uvidíme velké havajské želvy líně se povalovat na pláži, budeme žasnout nad západem slunce na vrcholu sopky a projedeme dechberoucí členitá a strmá pobřeží. To vše a mnoho dalšího zažijeme na dvou havajských ostrovech Maui a Kauai. Připravte se na to, že Havaj si navždy získá místo ve Vašem srdci!

Vydejte se s námi zahřát, uvolnit a protáhnout svaly i klouby uprostřed zimy a zklidnit mysl po vánočním shonu a novoročních oslavách. V rajské přírodě dvou havajských ostrovů Maui a Kauai si každé ráno a večer dopřejeme hodinové jógové plynutí formou (nejen) hathajógy. Prohloubíme dech na vlně pranajámy a zpomalíme mysl jemnou vibrací manter. Připravíme tělo i mysl na jaro, prozradíme si více o očistných jógových technikách a jak je zavést do denního režimu, řekneme si, jak provést správně jarní detoxikaci i jak zlepšit zdraví podle doporučení indické ajurvédy. Čeká nás jemná hathajóga, hloubkově uvolňující jin jóga, čakra jógou podpoříme jemné energetické vibrace čaker, zkusíme si dynamičtější detoxikační vinyásu pro začátečníky, nevynecháme ani jógu pro zdravá záda, která nám uvolní bedra a srovná správný postoj od základů. Vyzkoušíme si různé meditační a relaxační techniky, včetně techniky všímavosti a jóga nidry. Navštívíme meditační zahradu, která vás dostane svojí magickou energií.

Lekce budou vedeny tak, aby vyhovovaly začátečníkům i pokročilejším. 

Pokud rádi fotografujete nebo se to chcete naučit, budete mít jedinečnou příležitost právě na Havaji. Naším průvodcem a lektorem fotografování bude zkušený fotograf a cestovatel Jan Březina. Na jeho fotografie z jeho mnoha havajských cest se můžete podívat na jeho Instagramu nebo Facebooku.

Jógový pobyt je zajišťován ve spolupráci s CK Ilumio, s.r.o.

Kdy: 12. ledna – 24. ledna 2019 (odlet z Prahy)
Ubytování: dvoulůžkové pokoje střední kategorie
Stravování: snídaně, ostatní stravování budeme řešit individuálně podle programu
Cena: 79 900 Kč (+ letenka cca 30 tis. včetně přeletů mezi ostrovy, přesnou cenu lze sdělit až v momentě rezervace, čím dříve budete rezervovat, tím nižší cena bude). Při uzavření smlouvy s CK Ilumio je potřeba zaplatit 50 % ceny (v případě potřeby indivinduálního finančního řešení se obraťte přímo na Jana Březinu z CK Ilumio).

V ceně:  19 – 20 jógových lekcí s českou lektorkou podle programu, všechny budou vhodné i pro začátečníky, letenka na Havaj (rezervace a nákup probíhá přes CK Ilumio) a přelety mezi ostrovy, ubytování včetně snídaně, pronájem auta, českého průvodce Havají, českého lektora fotografování, pojištění

Cena nezahrnuje: stravu (kromě snídaně)
Jógové podložky: vlastní (doporučujeme cestovní lehkou podložku nebo jógový ručník)

Těšte se spolu s námi!!
Pokud máte nějaký dotaz, pište nám na info@ekayogaspace.cz.

Přihláška: