Jógový pobyt v havajském ráji! Spojte se s přírodou…

Z pracovních důvodů přesunuto na rok 2020!
Vydejte se s námi zahřát, uvolnit a protáhnout svaly i klouby uprostřed zimy a zklidnit mysl po vánočním shonu a novoročních oslavách.
 
V rajské přírodě dvou havajských ostrovů Maui a Kauai si každé ráno a večer dopřejeme hodinové jógové plynutí formou (nejen) hathajógy. Prohloubíme dech na vlně pranajámy a zpomalíme mysl jemnou vibrací manter a budeme poznávat naše vnitřní skryté já.
 
Připravíme tělo i mysl na jaro, prozradíme si více o očistných jógových technikách, indické ajurvédě a jejich uplatnění v denním životě. Čeká nás jemná hathajóga, hloubkově uvolňující jin jóga, čakra jógou podpoříme jemné energetické vibrace čaker, zkusíme si dynamičtější detoxikační vinyásu pro začátečníky, nevynecháme ani jógu pro zdravá záda, která nám uvolní bedra a srovná správný postoj od základů.
 
Vyzkoušíme si různé meditační a relaxační techniky, včetně techniky všímavosti a jóga nidry. Navštívíme meditační zahradu, která vás nabije svojí magickou energií.
 
Lekce budou vedeny tak, aby vyhovovaly začátečníkům i pokročilejším.
 
Havajská příroda je velice rozmanitá, neskutečně nádherná a divoká, plná vůní a barev, čekají nás lávová pole i vodopády, uvidíme velké havajské želvy líně se povalovat na pláži, budeme žasnout nad západem slunce na vrcholu sopky a projedeme dechberoucí členitá a strmá pobřeží. To vše a mnoho dalšího zažijeme na dvou havajských ostrovech Maui a Kauai. Připravte se na to, že Havaj si navždy získá místo ve Vašem srdci!

Pokud rádi fotografujete nebo se to chcete naučit, budete mít jedinečnou příležitost právě na Havaji. Naším průvodcem a lektorem fotografování bude zkušený fotograf a cestovatel Jan Březina. Na jeho fotografie z jeho mnoha havajských cest se můžete podívat na jeho Instagramu nebo Facebooku.

Jógový pobyt je zajišťován ve spolupráci s CK Ilumio, s.r.o.

Kdy: 11. ledna – 23. ledna 2020 (odlet z Prahy)
Ubytování: dvoulůžkové pokoje střední kategorie
Stravování: snídaně, ostatní stravování budeme řešit individuálně podle programu
Cena: 79 900 Kč (+ letenka cca 30 tis. včetně přeletů mezi ostrovy, přesnou cenu lze sdělit až v momentě rezervace, čím dříve budete rezervovat, tím nižší cena bude). Při uzavření smlouvy s CK Ilumio je potřeba zaplatit 50 % ceny (v případě potřeby indivinduálního finančního řešení se obraťte přímo na Jana Březinu z CK Ilumio).

V ceně:  19 – 20 jógových lekcí s českou lektorkou podle programu, všechny budou vhodné i pro začátečníky, letenka na Havaj (rezervace a nákup probíhá přes CK Ilumio) a přelety mezi ostrovy, ubytování včetně snídaně, pronájem auta, českého průvodce Havají, českého lektora fotografování, pojištění

Cena nezahrnuje: stravu (kromě snídaně)
Jógové podložky: vlastní (doporučujeme cestovní lehkou podložku nebo jógový ručník)

Těšte se spolu s námi!!
Pokud máte nějaký dotaz, pište nám na info@ekayogaspace.cz.

Přihláška: