Jógový pobyt v havajském ráji!

Pokud máte utkvělou představu, že Havaj jsou jen luxusní resorty a pláže pro celebrity, tenhle pobyt vám dokáže pravý opak! Havajská příroda je velice rozmanitá, neskutečně nádherná a divoká, plná vůní a barev, čekají nás lávová pole i vodopády, uvidíme velké havajské želvy líně se povalovat na pláži, budeme žasnout nad západem slunce na vrcholu sopky a projedeme dechberoucí členitá a strmá pobřeží. To vše a mnoho dalšího zažijeme na dvou havajských ostrovech Maui a Kauai. Připravte se na to, že Havaj si navždy získá místo ve Vašem srdci!

Vydejte se s námi zahřát, uvolnit a protáhnout svaly i klouby uprostřed zimy a zklidnit mysl po vánočním shonu a novoročních oslavách. V rajské přírodě dvou havajských ostrovů Maui a Kauai si každé ráno a večer dopřejeme hodinové jógové plynutí formou (nejen) hathajógy. Prohloubíme dech na vlně pranajámy a zpomalíme mysl jemnou vibrací manter. Připravíme tělo i mysl na jaro, prozradíme si více o očistných jógových technikách a jak je zavést do denního režimu, řekneme si, jak provést správně jarní detoxikaci i jak zlepšit zdraví podle doporučení indické ajurvédy. Vyzkoušíme si různé meditační a relaxační techniky, včetně techniky všímavosti a jóga nidry. Navštívíme meditační zahradu, která vás dostane svojí magickou energií.

Lekce budou vedeny tak, aby vyhovovaly začátečníkům i pokročilejším. 

Pokud rádi fotografujete nebo se to chcete naučit, budete mít jedinečnou příležitost právě na Havaji. Naším průvodcem a lektorem fotografování bude zkušený fotograf a cestovatel Jan Březina. Na jeho fotografie z jeho mnoha havajských cest se můžete podívat na jeho Instagramu nebo Facebooku.

Kdy: 12. ledna – 24. ledna 2019 (odlet z Prahy)
Ubytování: dvoulůžkové pokoje střední kategorie
Stravování: snídaně, ostatní stravování budeme řešit individuálně podle programu
Cena: kalkulaci připravujeme

V ceně:  19 – 20 jógových lekcí podle programu, všechny budou vhodné i pro začátečníky (jemná hathajóga, uvolňující jin jóga, čakra jóga, vinyása pro začátečníky, jóga pro zdravá záda, meditace, pranajáma) letenka na Havaj a přelety mezi ostrovy, ubytování včetně snídaně, pronájem auta, českého průvodce Havají, českého lektora fotografování, pojištění

Cena nezahrnuje: stravu (kromě snídaně)

Těšte se spolu s námi!!
Pokud máte nějaký dotaz, pište nám na info@ekayogaspace.cz.