Jógové lekce

Chcete-li si rezervovat lekci, klikněte prosím na tlačítkonebo na banner níže, který vás přesměruje do rezervačního systému. Pozor lekce lze rezervovat online nejpozději 3 hodiny před začátkem. V případě potřeby pište email na info@ekayogaspace.cz nebo volejte na 603 448 373.

Podminky-EkaYogaSpace-kveten2017

Přihlásit se na lekci:

Rezervace

Rozvrh lekcí platí pondělí – pátek. Lekce trvá 60 minut (max. 90 min. dle rozvrhu) a je vhodná i pro začátečníky. Podložky, bločky i pomocné pásky rádi zapůjčíme zdarma. V případě zrušení lekce obdržíte včas email a sms zprávu. Výhodou našeho malého studia je, že na jedné lekci bude maximálně 7 osob, takže se lektor/ka stihne věnovat během lekce opravdu každému.

Musíte-li rezervaci zrušit, učiňte tak nejpozději 5 hodin před začátkem lekce. Rezervací lekce jógy souhlasíte s obchodními podmínkami uvedenými v dokumentu Podminky-EkaYogaSpace-kveten2017.

Cena jednorázového vstupu na 60 min. lekci je 160 Kč (pro studenty a seniory 140 Kč), na 90 min. lekci 200 Kč (pro studenty a seniory 170 Kč)
(platba v hotovosti před začátkem lekce).

Cena 10 vstupů na 60 min. lekce 1400 Kč (pro studenty a seniory 1150 Kč), na  90min. lekce 1700 Kč (pro studenty a seniory 1400 Kč)  – bonusem jsou lekce zdarma (platba možná v hotovosti, na fakturu i převodem). Permanentka je nevratná.

Ve studiu si můžete zapůjčit ručník i sprchový gel zdarma.

Přehled aktuálně nabízených typů lekcí:

Jóga pro úplné začátečníky – Kurz 10 lekcí pro úplné jógové začátečníky bude probíhat od 6. 9. – 8. 11. 2017, můžete přijít na konkrétní jednu lekci (cena samostatné lekce v rámci kurzu je 180 Kč). Naučíme se správně provádět pozdrav slunci, plný jógový dech, správné provedení předklonů, záklonů, balančních i vybraných obrácených pozic. Lekce budou pomalejší a lektor bude více vysvětlovat zapojení jednotlivých svalů, postavení kyčlí, správné držení těla apod. Naučíme se relaxovat i základy meditace. Program jednotlivých lekcí najdete v Aktualitách.

Jemná ranní jóga – jemné ranní protažení, vhodné i pro začátečníky

Hathajóga flow – jemná uvolňující a protahující jóga s plynulým přechodem mezi ásanami. Každá ásana má variantu jak pro začátečníka, tak pro pokročilé.

Vinyása jóga – dynamičtější forma lekce, kde se jednotlivé ásany provádějí plynule s dechem a mezi jednotlivými ásanami nebo jejich bloky je dynamický přechod skládající se z několika pozic z pozdravu slunce. Lekce je vhodná pro mírně pokročilé zájemce, kteří již zvládají provedení základních pozic a umí pracovat s dechem.

Jóga pro pevný střed a zdravá záda – sestava ásan, která se věnuje posilování středu těla a zad a současně jejich protahování a uvolňování. Při pravidelném cvičení ulevuje nejen od bolesti beder, ale také zlepšuje celkové držení těla.

Jin jóga – dlouhými výdržemi v pozicích budeme ovlivňovat proud energie čchi, orgány, klouby a kosti v našem těle.

Individuální lekce

Chcete začít s jógou a máte obavy z první lekce nebo cizích lidí? Chcete začít s kamarádkou spolu?

Nabízím vám individuální lekce u vás doma nebo v našem malém studiu v ulici Zborovská 66, na Praze 5Začneme s jemnou hathajógou, naučíme se správně dýchat a upravíme jógové ásany vašim potřebám.

Lekce trvá 60 – 90 minut včetně závěrečné relaxace. Podložky a veškeré pomůcky zapůjčíme.

Cena individuální lekce je 650 Kč (max. 2 osoby).

 

UložitUložit

UložitUložit