Meditace pro začátečníky

Žijeme v krásné, ale uspěchané době, kdy náš mozek dostává neustále podněty zvenčí, kdy tok našich myšlenek neustává ani na vteřinu a kdy neumíme skutečně odpočívat. Pokud čím dál častěji máte potřebu se zastavit a zklidnit, pojďte se naučit meditovat.

Meditace Vám pomůže být klidnější, lépe se soustředit, zbavit se stresu, strachu nebo úzkosti. Budete se cítit méně unavení, více spokojenější a vyrovnanější.

Zúčastnit se mohou úplní začátečníci i ti, kdo si chtějí zkusit jinou metodu pro domácí praxi. Vyzkoušíme si různé meditační a koncentrační techniky (meditaci na dech, na mantry, meditaci kreslením, dynamickou Osho meditaci apod.) Naučíme se lépe pracovat s dechem, abychom dobře zvládali stres a emoce v běžném životě. Dozvíte se, jak pokračovat s meditací doma.

Cena: 450 Kč

Aktuální data konání workshopu najdete v záložce Kalendář akcí a workshopů.

Částku uhraďte prosím na účet účet 281 208 202/0300 (do poznámky uveďte jméno, název workshopu „MEDITACE“) nebo kartou přímo v rezervačním systému, nejpozději však do 7 dnů od rezervace místa, aby Vám místo mohlo být garantováno.

Storno: méně než 7 dní před akcí 100% storno poplatek

Workshop je vhodný pro i začátečníky. Nedoporučuje se při jakýchkoliv psychických poruchách či akutních fyzických problémech. Pokud máte pochyby o vhodnosti workshopu, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem.