Naši lektoři

Proč název Eka Yoga Space?

Jóga je ve své podstatě jen jedna, proto Eka (v sanskrtu jedna). Má sice mnoho variant cvičení, každý si může vybrat „to svoje“, ale všechny mají společný cíl. Zklidnit naše tělo, naši mysl, najít v sobě klid a mír, vnitřní štěstí a umožnit nám poznání našeho vnitřního Já a uvědomit si jeho spojení s podstatou bytí.

Naši lektoři:

.

Irma Březina (zakladatelka a majitelka)

Józe se aktivně a hlouběji věnuji od roku 2004 a za tu dobu se ze mně stal jiný člověk. Soustředěnější, vnímavější, soucitnější a také pokornější a trpělivější. Jóga pronikla do mého každodenního života a usadila se tam nastálo. Jsem stále na cestě a užívám si každou chvíli tady a teď.

Vzdělání a specializace:
Instruktor jógy u FISAF, kurz akreditovaný MŠMT ČR
Mezinárodní certifikát RYT200 Yoga Alliance
Yoga Therapy TT (modul 1) u Arsha Yoga, Kerala, Indie
YIN jóga, Karma Yoga
Hathajóga instruktor u FISAF, kurz akreditovaný MŠMT ČR
Hathajóga jako léčebný prostředek u FISAF, kurz akreditovaný MŠMT ČR
Ashtanga jóga u FISAF, kurz akreditovaný MŠMT ČR

 

Věra Draská

Věrka je nejen charizmatická jógová lektorka, ale také výborná fyzioterapeutka a nadšená tanečnice moderního a jazzového tance, kromě jógy lektoruje také pilates.

Petra Kolocová

Petra je mladá jogínka s krásným a vždy přítomným úsměvem na tváři a laskavým slovem na rtech, která miluje hot jógu, ale i klasickou hathajógu.

Tereza Mračková

Tereza je nadšená jogínka, která vystudovala hathajógu a power jógu v Akademii Vaška Krejčíka. Miluje francouzštinu a cestování.

UložitUložit

UložitUložit