Rozvrh lekcí a rezervace

Chcete-li si rezervovat lekci, klikněte prosím na banner nebo odkaz níže, který vás přesměruje do rezervačního systému.

https://ekayogaspace.isportsystem.cz

Rezervace

V případě, že chcete Vám nejde rezervace vytvořit, pište email na info@ekayogaspace.cz nebo volejte či pošlete sms na 603 448 373.

Obchodní podmínky OP-zari-2021-EkaYogaSpace

Přihlásit se na lekci (pro reálný rozvrh klikněte na obrázek – ten je pouze ilustrační):

Otevřené lekce Informace o individuálních lekcích najdete na úvodní straně. Rozvrh lekcí platí pondělí – pátek, neděle. Lekce trvá 60 minut (75 nebo 90 min. dle rozvrhu) a je vhodná i pro začátečníky. Podložky, bločky i pomocné pásky rádi zapůjčíme.
V případě zrušení lekce obdržíte včas email a sms zprávu. Výhodou našeho malého studia je, že na jedné lekci bude maximálně 12 osob, takže se Vám lektor/ka stihne věnovat během lekce.

Musíte-li rezervaci zrušit, učiňte tak nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce  v rezervačním systému nebo pošlete SMS na číslo 603 448 373. V případě pozdního zrušení bude cena lekce stržena z Kreditu viz Obchodní podmínky. 

Rezervací lekce jógy souhlasíte s obchodními podmínkami uvedenými v dokumentu OP-zari-2021-EkaYogaSpace

Cena jednorázového vstupu na 60 min. lekci je 180 Kč (pro studenty a seniory 160 Kč), na 90 min. lekci 230 Kč (pro studenty a seniory 210 Kč) (platba v hotovosti před začátkem lekce). Ve studiu si můžete zapůjčit ručník.

Přehled aktuálně nabízených typů lekcí najdete v našem rezervačním systému.

UložitUložit UložitUložit UložitUložit UložitUložit UložitUložit UložitUložit UložitUložit