Rozvrh lekcí a rezervace

Chcete-li si rezervovat lekci, klikněte prosím na banner níže, který vás přesměruje do rezervačního systému.

Rezervace

Pozor lekce lze rezervovat online nejpozději 3 hodiny před začátkem. V případě, že chcete rezervovat později, pište email na info@ekayogaspace.cz nebo volejte (či pošlete sms) na 603 448 373.

Všeobecné-podmínky-leden-2019-EkaYogaSpace

Přihlásit se na lekci (pro reálný rozvrh klikněte na obrázek – ten je pouze ilustrační):

Otevřené lekce Informace o individuálních lekcích najdete na úvodní straně. Rozvrh lekcí platí pondělí – pátek. Lekce trvá 60 minut (max. 90 min. dle rozvrhu) a je vhodná i pro začátečníky. Podložky, bločky i pomocné pásky rádi zapůjčíme zdarma. V případě zrušení lekce obdržíte včas email a sms zprávu. Výhodou našeho malého studia je, že na jedné lekci bude maximálně 10 – 12 osob, takže se lektor/ka stihne věnovat během lekce opravdu každému.

Musíte-li rezervaci zrušit, učiňte tak nejpozději 5 hodin před začátkem lekce  v rezervačním systému nebo pošlete SMS na číslo 603 448 373. V případě pozdního zrušení propadá lekce z permanentky či 100 Kč záloha, kterou jste složili při prvním vstupu. 

Rezervací lekce jógy souhlasíte s obchodními podmínkami uvedenými v dokumentu Všeobecné-podmínky-leden-2019-EkaYogaSpace.

Cena jednorázového vstupu na 60 min. lekci je 170 Kč (pro studenty a seniory 150 Kč), na 90 min. lekci 200 Kč (pro studenty a seniory 180 Kč) (platba v hotovosti před začátkem lekce). Cena 10 vstupů na 60 min. lekce 1500 Kč (pro studenty a seniory 1350 Kč), na  90min. lekce 1800 Kč (pro studenty a seniory 1600 Kč)  – bonusem jsou lekce zdarma (platba možná v hotovosti, na fakturu i převodem). Permanentka je nevratná. Ve studiu si můžete zapůjčit ručník.

Přehled aktuálně nabízených typů lekcí najdete v našem rezervačním systému.

UložitUložit UložitUložit UložitUložit UložitUložit UložitUložit UložitUložit UložitUložit