Jógový pobyt na krásném ostrově Koh Hai!

Zanechme na chvíli za sebou naše každodenní povinnosti, stres a negativní emoce a pojeďme se společně naladit na příchod jara a načerpat novou energii v krásném prostředí exotického ostrova. Každé ráno pozdravíme společně slunce, prohloubíme a zklidníme dech při pranajámě, rozvibrujeme naše tělo jednoduchou mantrou a protáhneme se jemně v jógových ásanách, kdy podpoříme lymfatický systém a naši imunitu po zimě. Při večerní lekci naladíme mysl na naši vnitřní energii, otevřeme naše srdce pro pochopení a lásku a rozpustíme hluboce uložené negativní emoce během hatha nebo čakra jógy. Naučíme se meditovat a vyzkoušíme si nesmírně uvolňující relaxaci v jóga nidře (jógovém spánku).

Thajský ostrov Koh Hai je maličkým (5 km2), ale nádherným místem, kam se naštěstí ještě nehrnou davy turistů a kde lišky dávají dobrou noc. Čeká nás tak úžasná příroda, blankytné moře a dlouhé bezejmenné pláže a místa s výbornými podmínkami pro šnorchlování. Na ostrově nenajdete ani kilometr silnice, nejsou tu auta, ani motorky. Je to ráj pro milovníky klidu a panenské přírody. Váš výhled z pláže bude orámován mnoha kouzelnými ostrovy jako je Koh Kradan, který je dobře známý pro pořádání svatebních obřadů pod vodou a dále ostrovy Koh Mook, Koh Cheuk, Koh Mah a Koh Rok.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilejší a je určen i pro vaše partnery (nejógini), protože lekce budou probíhat ráno a večer a mezitím máte spoustu volného času na společné chvíle :).

Pokud budete chtít pobyt někomu věnovat, rádi Vám vystavíme dárkový poukaz!

Místo konání: Thajsko, ostrov Koh Hai (oficiálně Koh Ngai)
Hotel: 10 nocí v hotelu Koh Hai Fantasy Resort & Spa  (v ceně snídaně)
Ubytování:  ve dvoulůžkových pokojích typu superior (typ deluxe za příplatek), všechny pokoje se nachází v těsné blízkosti pláže a tudíž hostům nabízí překrásný výhled na moře. Pokoje jsou vybaveny kabelovou TV, lednicí a koupelnou s WC. Hotel má také venkovní bazén.

Termín: 21. 3. 2018 – 2. 4. 2018
Cena: 39 990,- Kč pro účastníka s jógou, 35 990,- Kč pro partnera bez jógy (čím dříve rezervujete, tím lépe, cena letenek se může s časem změnit)
Záloha: 50 % na účet CK Marco Polo (info obdržíte v Pokynech)
Přihláška: formulář níže nebo vyplňte objednávku přímo na stránce CK Marco Polo nebo telefonicky u CK Marco Polo +420 241 718 646, smlouvu a další informace poskytne přímo cestovní kancelář

Cena zahrnuje:

  • leteckou dopravu z Prahy na Krabi s přestupy včetně let. a bezp. tax
  • 10x ubytování se snídaní v hotelu Koh Hai Fantasy Resort & Spa
  • ranní a večerní lekci jógy, pranajámu, meditaci, očistné techniky, jóga nidru
  • transfer pozemní i lodní. Po příletu na letiště Krabi máte zajištěný transfer do přístavu (cca do 3 hodin cesty) a poté lodí na ostrov Koh Hai (30 minut), stejně tak při odjezdu.
  • základní zdravotní pojištění
  • pojištění ck

Cena nezahrnuje:

  • připojištění ERV 990 Kč (storno, zavazadla, odpovědnost za škodu..)
  • stravu (kromě snídaně, ta je v ceně ubytování)

Pobyt s jógou na ostrově Koh Hai zajišťuje cestovní kancelář Marco Polo.

Přihláška na jógový pobyt Thajsko