Workshop pro zdravá záda a silný střed těla

Omezují Vás bolesti zad ve Vašem každodenním životě? Řešíte to krátkodobě léky, abyste vůbec mohli fungovat a otupili stále přítomnou bolest?

Pojdťe raději hledat a řešit možné příčiny bolestí zad a začněte pracovat na tom, abyste se jich zbavili nastálo. Nenechte bolest, aby řídila Váš život!

Na workshopu si vysvětlíme, co v našem běžném životě způsobuje bolest zad, a to z pohledu fyzického, psychického i emočního. Zaměříme se na naše chodidla, kolena, pánev, bedra, ramena i krk. Uvolníme, protáhneme a posílíme vše, co ovlivňuje naši páteř. Vysvětlíme si, na co si dávat pozor při předklonech, záklonech a rotacích, a to nejen v józe, ale i v běžném životě. Naučíme se také jak správně odpočívat a relaxovat. Využijeme nejen jógových ásan, ale také fyzioterapie. A nezbytnou součástí budou dechová cvičení, která nám pomáhají nejen uvolnit stres a napětí, ale významně zlepšují stav naší krční, hrudní i bederní páteře.

Cena: 500 Kč

Částku uhraďte prosím na účet účet 281 208 202/0300 (do poznámky uveďte jméno, název workshopu „ZDRAVÁ ZÁDA“ a datum 13. 01. 2018) nebo kartou přímo v rezervačním systému, nejpozději však do 7 dnů od rezervace místa, aby Vám místo mohlo být garantováno.

Workshop je vhodný pro i začátečníky. Nedoporučuje se při jakýchkoliv akutních bolestech. Pokud máte pochyby o vhodnosti workshopu, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem.